top of page
çed_seminer.jpg

Eğitim ve Workshoplar

Bilgi ve farkındalık içeren eğitim modülleri ile hem kendinizin hem de ailenizin holistik beslenme bilinci ile hareket etmesini sağlayan çalışmalardan biri hayatınızı değiştirebilir.

Grup Terapileri

Grup sinerjisi ile yapılan çalışmalarla Holistik Beslenmenin yaşamınız ve bedeninizdeki etkisini çabucak fark edeceksiniz...

Grup terapiler_edited.jpg
sağlık kilo.jpg

Bireysel Danışmanlık

İdeal bedeninize hızla kavuşmanızı sağlayacak düzenli seanslarla fazla kilolarınızdan uzman desteği alarak kolayca kurtulabilir ya da tek seansta kilolarınızın bilinç altı nedenlerine dair bilgi edinebilirsiniz.

Çocuklar için Holistik Beslenme

Beslenme Dedektifleri, çocukların sağlıklı beslenme bilincini oyunlarla edinmelerini sağlamak üzere tasarlanmış bir programdır. Çocuklar gıdaları bir dedektif gibi tanımayı eğlenerek öğrenirken, yaşlarına uygun sorumlulukları edinir, sağlıklı beslenmeye motive olurlar. Doğru beslenme ve yaşam alışkanlıkları edinir, abur-cuburla beslenmekten uzaklaşırlar.

4 modülden oluşan eğitimde;

Gıdalar 

Beslenme Alışkanlıklarımız

Spor ve Uykunun bize faydaları 

konularında bilgileneceklerdir.  

Çocukların, erken yaşta sağlıklı yaşam bilincine sahip olmaları yaşamları boyunca sağlıklı seçimler yapmalarında en büyük destekçileridir. 

Çok eğlendiğimiz, sağlıklı beslenme ile
bottom of page