top of page

Ne Dediler...

KAMP YORUMLARINDAN BAZILARI

42 YAŞ - KADIN Aynur F.

Merhaba Ece hanım

Harika programdı gerçekten

Bende inanılmaz farkındalıklar ve ilişkilerim ve bakış açımla ilgili olumlu çözülmeler oldu.  Gerçekten yeme ile ilgili o kadar anlamsız davranışlarım varmış, kanıksamışım ve farkında olmadan yıllarca yaşamışım.

Ben biraz geçen zamana üzüldüm açıkçası.

Keşke daha önce olsaymış

Bende hareket motivasyon çok arttı.  Çevreme de bulaştırıyorum bu daha da harika oldu.

Meditasyonlar gerçekten ama gerçekten çok etkili oldu.   Daha önce benzerlerini yapmıştım ama sizin yaptiklariniz çok iyi geldi.

İlişkilerime kadar her şey çok daha olumlu

Minnettarım 🙏🏻

44 YAŞ - Ülkü Ü. 

Tüm bilgi-paylaşım, tespit ve gözlemleri, soruları ve egzersizleri ile en büyük ilham ve ışık ,sevgili Ece hocam oldu, sonsuz müteşekkirim. Pek çok dostumla dört dörtlük Zinde Yaşam programını paylaşmak için sabırsızlanıyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bu süreçte, gerçek manada silkindim ve ‘yepyeni , taptaze’ bir sayfa açabildim. Sürekli bir takılmışlık, tıkanmışlık hissi ile patinaj çekiyor, vücut ağrılarınla mücadele ediyor, enerjisizlik ve gergin vücut ve yüz hatları ile dolanıyordum ortada.

Şu an kendimdeki tüm olumlu gelişmeler için şükrediyorum, artık önümde apaçık bir yol görüyor, elimde de kullanabileceğim bir dolu araç olduğunu biliyorum. Güçlü, rahat nefes alabilir ve de çok moralli hissediyorum

29 YAŞ - Gonca T.

Ece hanımın kampına iyi ki katıldım. O kadar güzel ve eşsiz bir deneyimdi ki sizlere anlatamam gerçekten ve gerçekten yasamanız  lazim. Yaptığımız meditasyonlar konuşmalar ve egzersizler sayesinde kendime başta olmak üzere farkındalığım arttı gerçek kendimi bulmaya ve hayatımda ki bir çok şey pozitif yönde teker teker değişime başladı❤️🙏🏽 bir daha 21 gun katılma şansım olsa yine katılırım ☺️

Biraz uzun oldu ama aslında sözlerle anlatılması zor bir deneyim yaşamaları ve sizle tanışmaları lazım ece hanim 

BİREYSEL DANIŞMANLIK

45 YAŞ - KADIN - Ö.Ç.

Çok umutlu, çok meraklı, çok hevesli bir o kadar da soru işaretleri ile ulaştım sana sevgili Ece. Öyle yardıma hazır, öyle candan, öyle dostça karşıladın ki beni yollarımız kesiştiği için çok şanslı hissettim kendimi.

Ne yapacağız, nasıl olacak acaba, yıllardır her diyeti deneyerek veremediğim kiloları diyet yapmadan nasıl verebilirim ki ve benzer bir çok soru etrafımda dönüm dururken ilk olarak her sabah tartı ile olan randevularımda ciddi aksamalar başladığını fark ettim.

Tartılma rutininde olan aksamalar sabahları çok daha mutlu bir şekilde hazırlanarak işe gitmeme ve mutlu başlayan sabah sayesinde günümün çok daha iyi geçmesine sebep oldu.

Seanslar devam ettikçe hayata, çevreme, kendime, aileme ve kilolarıma bakışım değişti. Mutsuz olduğum, karamsarlığa kapıldığım, diyet yapmadan kilo mu verilirmiş tuzağına düştüğüm dönemler de oldu tabii ki. Sayende hemen toparlandım ve mutlu olmak için ne kadar çok sebebim olduğunu hatırladım. Diyet stresi yaşamadan , canımın her istediğini makul ölçülerde yiyerek, hayatıma ve beslenme alışkanlıklarıma yaptığımız ufak dokunuşlar ile kilo vermek çok keyifliymiş.

Hayatıma kattığın güzellikler için ne kadar teşekkür etsem az…

45 48 YAŞ - KADIN - A.K.

Sana bakıp da senin gibi incecik olmak için seanslara başlamıştım ben hatırlarsın. İddialı konuşuyordun ama inanasım da gelmiyordu. Şimdi gülüyorum düşündükçe o halime biliyor musun? Kendi değerimin farkında olmadan, hep daha iyi bir insan olmak için, insanlar beni beğensin, sevsin diye kendimden verdiklerimi görüp tamamladıkça derdimin incecik olmak değil, kendim olabilmek olduğunu anladım. Seninle, normalde düşünmediklerimi düşünmek, kendimi, hayata dair istediklerimi keşfetmek, her keşifte tabakta azalan porsiyonlar, kendiliğinden başlayan sabah yürüyüşleri, fark etmeden hayatımı da tabağımı da değiştirdiğimizi çok sonradan anladım. Dediğin gibi, tartı beni ölçmek için yeterli değil ama aynada gülümsememi sağlayacak gücü var hala. Beni seninle buluşturan Hülya'ya da, usanmadan, özenle ve hiç bilmediğim bilgilerle verdiğin emekler için sana sonsuz teşekkürler. Sayende artık diyetsiz yaşıyorum.

 

24 YAŞ - KADIN - E.S.

 

2 haftada 2,5 kiloyu diyet yapmadan, spor yapmadan verdim ya, bazı şeyler hakikaten beyinde bitiyormuş dedim o zaman. Nasıl oldu ben de bilmiyorum ama artık abur-cubur yok, kola yok, deli gibi tatlı krizleri yok. Kilolar da gitti. Tartılmıyorum bile artık :) Mucize gibi birşey bu. Bu mucizeyi bana yaşattığın için teşekkürler. 

bottom of page